iPhone Полнач Кабел, | Apple MFi Сертифициран | Молња Кабел 3 ПАКЕТ USB Брзо Полнење Кабел Компатибилен Со Apple iPhone 13 12 11 Pro MAX XR XS X / 8Plus/7Plus/6Plus/5s/Ipad iPod Допрете Повеќе
Новак

iPhone Полнач Кабел, | Apple MFi Сертифициран | Молња Кабел 3 ПАКЕТ USB Брзо Полнење Кабел Компатибилен Со Apple iPhone 13 12 11 Pro

DEN 2.33

Во достапна форма

Quith-quiltal Материјал Со Висок Квалитет - - - засилен i Phone полнач кабел, Цврст конектор од алуминиумска легура, кој може ефикасно да спречи ' рѓа и оксидација, внатрешно зајакнати, оптички влакна, бакарна жица со висока чистота и поминаа 50000+ пати тестови за свиткување, силен најлонски материјал, не е лесно да се скрши Quest fast dearge И Пренос На Податоци Q - - - - Висококвалитетна четири-јадрена бакарна жица, која ја подобрува брзината на полнење и пренос на податоци на кабелот за полнење на iphone (до 2,4 а струја). Вградениот чипсет сертифициран За Мфи обезбедува побрзо време на полнење и во исто време гарантира дека вашиот уред е целосно безбеден. Секој кабел содржи уникатен, потврден сериски број и овластен чип за да се обезбеди 100% компатибилност со кој било уред За Молња. Е-маил адреса е-поште * * * iphone компатибилен со i Phone 13/13mini/13 Pro/13pro Max/12/12 Pro Max/12 Mini/11 Pro Max/11 Pro/11/XS/i Phone Max/i Phone Xr/i Phone X/i Phone 8/i Phone 8/i Phone 7/i Phone 7/i Phone 6s Плус/Iphone 6s/i Phone 6 плус/iphone 6/iphone 5s/iphone 5c/iphone 5/Ipad pro/ipad air/air 2/ipad Mini/Mini 2/mini 4/Ipad 4th gen/IPOD TOUCH 5 TH gen/Ipod како И НАЈНОВИОТ ios 11 12 13 систем. Што Добивате - - - 3 пакет мфи Сертифицирани кабли за полнење на i Phone.

Главните карактеристики

Избор на клиент