Вакуумска Терапија Масажа Обликување На Телото Лимфна Дренажа Спа Машина За Подмладување На Кожата
Новак

Вакуумска Терапија Масажа Обликување На Телото Лимфна Дренажа Спа Машина За Подмладување На Кожата

DEN 1759.84

Во достапна форма

●Специјално дизајнираната вакуумска пумпа може брзо да ја подобри големината и обликот или градите без никакви болки и здравствени закани Не вклучува вбризгување силикон или градници за туркање и полнење, ќе ве натера да имате природни и убави гради за време на физиолошкиот период. ●Вакуумската пумпа апсорбира масни честички и течности во ткивото и клетките на дојката, што ги прави градите поразвиени. ●Токсини, прочистете го лимфниот систем, поправете ги порите на кожата, преобликувајте ја кожата, подобрете ја микроциркулацијата, подобрете ја еластичноста на колагенот, зајакнете ги опуштените мускули, против брчки, активирајте ја кожата, отстранете ги кесите за очи и двојните вилици, елиминирајте ги брчките и телеангиектазијата, третирајте го здравјето. ●Стимулирајте ја хипофизата да произведува хормони, подобрување на еластичноста и влакната на мускулното ткиво, враќање на еластичноста и мекоста на градите, подобрување и развој на градите, подобрување на обликот на градите, подобрување на апсорпцијата на брадавиците и стабилизирање на третманот. ●Забрзајте ја конверзијата на масни киселини, безбедно и ефикасно отстранете го вишокот маснотии, намалете ја тежината, тенок надолу, елиминирајте ги маснотиите во стомакот, подобрете ја формата на нозете, цврста кожа, може да се користи за чистење, третман со удар на точка, лимфна дренажа, третман на целулит. Подобрете го задникот и постигнете совршена контура на телото. Специјално дизајнираната вакуумска пумпа може брзо да ја подобри големината и обликот или градите, без никаква болка и здравствена закана, не вклучува вбризгување на силикон или туркање и полнење градник, тоа ќе ве натера да имате природни и убави гради според физиолошкиот период. Вакуумската пумпа може да апсорбира масни честички и течност, а потоа да ги натера да влезат во ткивото и клетките на дојката, да ги остават градите поразвиени. Стимулирање на хипофизата на хормонот на производот, подобрување на еластичноста и влакната на мускулното ткиво, продолжување на еластичноста и мекоста на градите, подигнување и развој на градите, подобрување на обликот на градите, оставање подобрување на цицање брадавица, стабилизирање на ефектот на третман ; Забрзување на трансформацијата на масни киселини, безбедно и ефикасно отстранување на вишокот маснотии, намалување на тежината, тенок тело, елиминирање на прекумерните маснотии на стомакот, подобрување на обликот на нозете, зацврстување на кожата, може да аплицира за пилинг, точка перкусивна терапија, лимфна детоксикација, лекување на целулит, подобрување на задникот за да се реализира совршена контура на телото.

Главните карактеристики

Избор на клиент