Електричен Чистач За Вртење, Чистач За Чистење На Четка За Чистење На Рекрнор Безжичен Чистач За Туширање 10 Заменливи Глави На Четки, Чистач За Туширање Со Електрич
Новак

Електричен Чистач За Вртење, Чистач За Чистење На Четка За Чистење На Рекрнор Безжичен Чистач За Туширање 10 Заменливи Глави

DEN 3.33

Во достапна форма

●Електричен Чистач За Вртење Доби 10 Глави на Четки ● чистачот за кади има 10 заменливи четки за чистење глава за различни сценаријаРамна четка за површини како под од плочки, ѕид и базен; аголната четка е одлична за чистење на инјекциска смеса, славини, рабови; четка за ткаенина за чистење на дрвен под и мебел; сунѓер е за прозорец. дури и ти можеш да го полираш и депилираш автомобилот со тие глави. ●Користете Тип-Ц Брзо Полнење Со Дисплеј На Ниво На Батерија ● чистачот за туширање има најнова ФУНКЦИЈА ЗА брзо полнење И прикажување на нивото на батеријата, Без грижа што останува без струја. 90 минути долгорочна работа по само 2 часа брзо полнење.(имаме дополнителен кабел за обезбедување доколку е потребно : https : //www. ●10-48 инчен Прилагодлив Џогер●чистачот за туширање ви помага да се ослободите од макотрпното чистење во домаќинството, да ја ставите телескопската прачка за продолжување и да ви овозможи да ја прилагодите должината на чистачот за вртење од 10 инчи до 48 инчи,лесно за да ги исчистите тешко достапните места без свиткување и клекнување. Заштеда на грбот и колената со збогување со традиционалниот чист начин. ®Водоотпорен Со Ефикасно Чистење Со 2 Брзини●комплетот четки за Чистење Со Центрифугирање има 2 работни брзини, ① Мала Брзина : 300r/Min; ② голема Брзина : 400r/Min; Долго притиснете го копчето ЗА ВКЛУЧУВАЊЕ/ИСКЛУЧУВАЊЕ еднаш. Четката за чистење туш е многу запечатена за да спречите оштетување од вода, можете да го измиете чистачот за туширање директно под чешмата. Не потопувајте под вода. ● Обезбедување квалитет● електричен чистач за бања направен со висококвалитетни материјали и висококвалитетни внатрешни компоненти за да се осигура дека нашиот чистач за Туширање има долг работен век.Сите четки имаат долги влакна кои се спротивставуваат на пролевање и нема да ги гребат површините. Ве молиме слободно контактирајте не доколку имате какви било проблеми. Овој чистач за вртење ќе биде најдобриот подарок што можете да му го дадете на вашето семејство. ЕЛЕКТРИЧНИОТ чистач ЗА вртење REKROR се фокусира на секоја размачкана област што можеби сте ја игнорирале. не грижете се да најдете соодветен агол за справување со валканата област. Бидејќи е толку лесен за ракување со електричниот чистач за вртење.

Главните карактеристики

Избор на клиент