ГОЛЕМ ЦРВЕН 2 Пакет 2.5 Вртливо Тркало Тркало За Ползавец Услуга За Ползавец Столче Столче Монтирање, ТР6551
Новак

ГОЛЕМ ЦРВЕН 2 Пакет 2.5 Вртливо Тркало Тркало За Ползавец Услуга За Ползавец Столче Столче Монтирање, ТР6551

DEN 134.08

Во достапна форма

Одговара на повеќето тркалачки ползавци, механички колички, столици за продавници и кукли со дизајн на топчести лежишта Вртливите тркалца испорачуваат ротација од 360 степени, обезбедувајќи непречена и прецизна маневрирање. Вклучува 2 вртливи тркалца со хромирана рамка. Секој тркалце има носивост од 85 килограми и пвц тркало со димензии 2,5". Се одликува со држач со навој со квадратна основа, капаче за испирање и машина за перење/заклучување со навртка за капаче. Навртката за монтирање на врвот лесно се затегнува и се произведува со прецизност за квалитет/перформанси. Замена вртливите тркалца одговараат на повеќето тркалачки ползавци, механички колички, столици за продавници и кукли со дизајн на топчести лежишта. Вртливите тркалца испорачуваат ротација од 360 степени, обезбедувајќи непречена и прецизна маневрирање. Вклучува 2 вртливи тркалца (1 пар) со хромирана рамка. Секој тркалце има носивост од 85 килограми и пвц тркало со дијаметар од 2,5 инчи. ТОРИН БИГ ЦРВЕНИОТ TR6551 замена вртливите тркалца одговараат на повеќето тркалачки ползавци, механички колички, столици за продавници и кукли со дизајн на топчести лежишта.

Главните карактеристики

Избор на клиент