2022 Слушалки За Слушалки Samsung Galaxy S22 S21 Ultra 5G, Galaxy S20 FE, Galaxy S10, S9 Plus, S10e, Забелешка 10, Забелешка 10+ - Дизајниран ОД AKG-Со Микрофон И Волумен Далечински Тип-C Конектор
Новак

2022 Слушалки За Слушалки Samsung Galaxy S22 S21 Ultra 5G, Galaxy S20 FE, Galaxy S10, S9 Plus, S10e, Забелешка 10, Забелешка

DEN 0.67

Во достапна форма

ТИП-Ц USB-C Конектор** за нови андроид уреди Како Samsung Galaxy S22, s22 5 G S21, Забелешка 10, Забелешка 10+, S10 Plus, Galaxy S9, Забелешка 8, S9+ Плус, S10e, S10 АКГ Слушалките обезбедуваат јасен, автентичен звук и избалансиран излез со врвен квалитет на звукот во слушалките за слушалки. Вградениот микрофон ве одржува поврзани со сите ваши разговори додека сте во движење со далечински управувач за јачина на звук. Слушалките на самсунг не бараат батерии и лесно се поставуваат - само приклучете и играјте. Кабелот со плетенка обезбедува издржливост и помалку заплеткување. Сакаме да бидете задоволни со вашето купување, па ако поради некоја причина не сте, ве молиме известете не. Ние ќе се потрудиме да ги решиме сите прашања. Ви благодариме што не избравте. Designономски дизајн. самсунг слушалки Ergономски дизајн на слушалките, флексибилни, лесни, така што ќе можете да носите удобно долго време, меки и висококвалитетни пупки за уши, плус три различни големини на пупки за уши, можете да изберете пупки за уши што подобро одговараат на вашите уши. Извонредно стерео аудио. Акг Слушалки Премиум стерео слушалки со микрофон, моќен бас и одличен квалитет на влез и излез на звук, за да можете да уживате во удобноста и сепак да имате пријатно искуство со слушање!. Добро дизајниран. Слушалки од типот Ц Слушалките Со микрофон се лесни, нема лесно да се заплеткаат и да се вклопат во вашиот џеб, давајќи им повеќе карактер и разноврсност, а употребата на премиум материјали значи подолг животен век.

Главните карактеристики

Type:
AKG In-Ear Wired Headphones

Избор на клиент