КУТИЈА САД Бјб651к Кутии За Накит, 6 х 5 х 1, Крафт
Новак

КУТИЈА САД Бјб651к Кутии За Накит, 6 х 5 х 1, Крафт

DEN 919.84

Во достапна форма

Висококвалитетна дводелна конструкција Целосно собрани за да заштедите време. Секоја кутија е исполнета со памук Што не оцрнува златар. Изграден од цврста крафт лесонит. Препорачана Употреба : ѓердан. КУТИЈА САД Бјб651к Кутии За Накит, 6 "х 5 " х 1", Крафт (Пакување од 50). 6 инчен х 5 инчен х 1 инчен крафт кутии за накит. Одлично за накит и други мали предмети. Висококвалитетна дводелна конструкција. Целосно собрани за да заштедите време. Секоја кутија е исполнета со памук Што не оцрнува златар. Изграден од цврста крафт лесонит. Препорачана употреба : ѓердан.

Главните карактеристики

Избор на клиент