КУТИЈА САД 8х8х3 Рамни Брановидни Кутии, Рамни, 8Л х 8В х 3Х, Пакување од 25 | Испорака, Пакување, Преместување, Кутија За Складирање За Дома ИЛИ Бизнис, Силни Големо Кутии
Новак

КУТИЈА САД 8х8х3 Рамни Брановидни Кутии, Рамни, 8Л х 8В х 3Х, Пакување од 25 | Испорака, Пакување, Преместување, Кутија За Складирање

DEN 3.00

Во достапна форма

Произведени од 200#/t - 32 Крафт брановидни Картоните се продаваат во количини на пакети и се испраќаат рамно за да заштедат простор за складирање и испорака. 25 секој по пакет. Земја на потекло : Сад. Широк спектар на големини за сместување на најчестите предмети. Совршен за облека за испорака, книги, рамки за слики, уметнички дела, огледала, ваги, калеми од жица, електронска опрема и многу повеќе!. Со користење на рамна кутија со соодветна големина, може значително да ги намалите трошоците за испорака погодени Од Фактори за вреднување На димензионалната тежина. Кога правите големина на вашите пратки со рамна кутија, ќе ја минимизирате употребата на празнина пополнете. За возврат избегнување на непотребен простор и непотребни трошоци за испорака. Со над 100 Рамни Кутии за избор, лесно е да ја пронајдете вистинската големина за вашата апликација!.

Главните карактеристики

Избор на клиент