Навитех Црна Вештачка Кожа Тврда Обвивка Со 360 Ротационен Држач Компатибилен Со Таблетот Линкс 7
Новак

Навитех Црна Вештачка Кожа Тврда Обвивка Со 360 Ротационен Држач Компатибилен Со Таблетот Линкс 7

DEN 2.33

Во достапна форма

Оваа кожна обвивка додава стил, персонализација и го штити вашиот таблет од испакнатини, гребнатини и падови Стои во позиција На Пејзаж или портрет за совршено задоволство при гледање филмови или игри. Пристап до сите функции на екранот на таблетот и полнење додека сте во куќиште. Елегантен И Стилски Дизајн. 12 месечна гаранција. Официјален Навитех Ротационен Случај.

Главните карактеристики

Избор на клиент