Држач за молив од огрозд Компатибилен со Јаболко Молив Прашка Ракав Стп Кожна Торбичка Џебна Галантерија Еластична Лента Одговара на iPad 8-ми 7-ми мини 5-ти/Тетратка/Т
Новак

Држач за молив од огрозд Компатибилен со Јаболко Молив Прашка Ракав Стп Кожна Торбичка Џебна Галантерија Еластична Лента Одговара на iPad 8-ми

DEN 223.84

Во достапна форма

[Компатибилност] Куќиштето За Држач За Моливи Од Огрозд е совршено дизајнирано за Вашиот Молив за Јаболка 1-ви И 2-ри Генерал Компатибилен со 9,7-инчен Ipad Pro, 10,5-инчен i Pad Pro и 12,9-инчен ipad pro верзија случаи / обични пенкала, моливи, Пенкала За Таблети Wacom и многу повеќе. * Забелешка : Јаболков Молив е само за илустрација и не е вклучен . [Целосна Заштита] со доволно покривање, дава голема заштита од гребнатини, удари, нечистотија и други оштетувања од секојдневна употреба при носење на пенкалото. Чувајте го безбедно. [Напреден Дизајн] отворениот дизајн од една страна нуди брз пристап до Моливчето Со Јаболка без напор. Попогодно е да ги користите пенкалата за игла со Држач за Пенкало За Огрозд. [Еластична Лента Ремен] Овој Држач за Пенкало со еластична лента овозможува лесно инсталирање и отстранување од куќиштето кога сакате. Издржливата еластична гумена лента обезбедува конзистентно и трајно вклопување.

Главните карактеристики

Избор на клиент