Случај аикукики За T-Mobile Revvl 6 Pro 5G, Revvl 6 Pro 5G Воено Одделение Tpu+Компјутер Случај,[Вграден Kickstand] Двослоен Дизајн Тешка Заштита Телефонска Кутија За T-Mobile Revvl 6 Pro 5G
Новак

Случај аикукики За T-Mobile Revvl 6 Pro 5G, Revvl 6 Pro 5G Воено Одделение Tpu+Компјутер Случај,[Вграден Kickstand] Двослоен Дизајн Тешка

DEN 111.84

Во достапна форма

Компатибилен Модел : За T-Mobile Revvl 6 Pro 5 G Оклоп TPU+Компјутер Случај : тестиран Воен пад, тежок случај со вграден држач/држач за удар и клип за футрола изработен од цврст материјал,чувство слично на гума за контрола на држење што не се лизга. Заштита на екранот и Камерата : заштита на објективот на камерата за усни, екран protection.It може да го заштити вашиот екран и камера кога е на земја и од капки.Перничињата за браник отпорни на удари 4 го нудат вашиот уред висококвалитетна заштита од пад на аголот. Уникатен Дизајн : Капак На Лизгачката Камера за заштита на камерата од гребење, подигната рамка од 0,2 мм за заштита на камерата. Маестрално Изработено : Совршено вклопување за уред кој исто така го задржува лесниот пристап до сите функционалности,вклучувајќи ги сите копчиња, камера, приклучок за слушалки, звучници, микрофон и порта за полнење.

Главните карактеристики

Избор на клиент