ГУФИ Рептил Хранење Терариум Кутија Желка Гуштер Хранење Кутија Рептил Кутија Пластични Пространа Куќа Живеалиште Со Сончање Падина Базен Хранење Област Животни?
Новак

ГУФИ Рептил Хранење Терариум Кутија Желка Гуштер Хранење Кутија Рептил Кутија Пластични Пространа Куќа Живеалиште Со Сончање Падина

DEN 287.84

Во достапна форма

Може Да биде Широко користен кај одгледувачи на рептили гуштери, желки, камелеони, змии, геко, брадест змеј, топчест питон Quality design®Чувајте ги влекачите среќни и пријатни во текот на зимата и гледајте ги животните во сите правци. €Исклучителна изработка●Одлична изработка, вратете го оригиналниот животен изглед, поедноставен дизајн, повеќе простор, доволно за одмор на малите влекачи. ●Одличен материјал●Разумен натпревар, едноставен не едноставен, погоден за различни сцени. ●Применливи прилики.

Главните карактеристики

Избор на клиент