Utулмарт 10 парчиња 7 Инчи 8 Дупка Кука И Јамка Брусење Диск 400грит Собирање Шкурка За Случаен Орбита Сандер
Новак

Utулмарт 10 парчиња 7 Инчи 8 Дупка Кука И Јамка Брусење Диск 400грит Собирање Шкурка За Случаен Орбита Сандер

DEN 3.00

Во достапна форма

① Спецификации - 400 ронки 7 инчи (180мм) дискови за брусење со кука и јамка Претходно пробијте со 8 дупки за вадење прашина. Смолата над зрната врзани со смола ефикасно дава брзи, мазни резултати. ●Материјал● - дисковите за Брусење се направени од алуминиум оксид. Издржливо зрно од алуминиум оксид, дизајнирано за брусење и отстранување со голема брзина, обезбедувајќи брзо и долготрајно сечење. Quacking® - подлогата за Шкурка Со Кука и јамка го олеснува инсталирањето и отстранувањето, ја поедноставува вашата работа. €Предност q-за мелење и завршна обработка : добра отпорност на триење, антистатичка и анти-затнување. ●Апликација● - тркалезните листови за брусење може да се користат во вештачки камен, мебел и производи од дрво, метал, автомобили и други предмети. Издржливата песочна хартија од алуминиум оксид е добар избор за мелење и полирање на метал и неметал, дрво, гума, кожа, пластика, камен, стакло и други материјали.

Главните карактеристики

Избор на клиент