XHF 1000 ПАРЧИЊА AGG 14/2, 5mm2 Жица Ferrules Изолирани Бакар Стегање Конектори, Стегање Игла Кабел Крај Терминали Сина
Новак

XHF 1000 ПАРЧИЊА AGG 14/2, 5mm2 Жица Ferrules Изолирани Бакар Стегање Конектори, Стегање Игла Кабел Крај Терминали Сина

DEN 2.33

Во достапна форма

ЏФ 1000 парчиња Висококвалитетен жичен ферули конектор, опсег на жица : 14 мерач, 2, 5мм2 ЏФФ електрични терминали со користење на квалитетни бакар, позлата калај процес, проводен подобро, Рохс во согласност. Широко Се Применува во електрична, електронска индустрија, опрема, индустриска, автоматизација, осветлување, систем за контрола на електрична енергија, телекомуникации, хемиска индустрија итн. За да направите ферулите да работат подобро, користете професионални клешти за стегање ферули. Одлична услуга : 12 месеци гаранција и 30 дена безусловно враќање на средствата. Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе го реши за вас во рок од 12 часа.

Главните карактеристики

Избор на клиент