Хомојојо Канта За Ѓубре Канти За Канти За Автомобили за Складирање Со Капак Канцелариски Канти За Складирање Контејнер За Отпад За Маса За Ѓубре За Бања Прекрасна ?
Новак

Хомојојо Канта За Ѓубре Канти За Канти За Автомобили за Складирање Со Капак Канцелариски Канти За Складирање Контејнер За Отпад За Маса За Ѓубре

DEN 0.67

Во достапна форма

Контејнери со Капаци : Безбедни И Цврсти Материјали : избираме - пластични и невкусни материјали материјална обвивка, лесна и издржлива, не е лесно да се извалка. Мала Канцелариска Маса : Мини Корпа За Складирање Ѓубре Со Капак За Тресење Мала Корпа За Отпадоци. Корпа За Складирање Со Капак : ???МИНИ КОРПА за ОТПАДОЦИ со Капак Цртан Филм Десктоп Корпа За Отпадоци Креативен Организатор Симпатична Мини Мачка Маса За Трпезарија Кутија За Складирање Биро Декорација Countertop Ѓубре Cansmini Канти За Ѓубре Мини Кофа За Отпад Мала Корпа За Отпадоци Канта За Ѓубре Креативен Организатор На Ѓубре. Кутија за Складирање автомобили : За Материјал : Изработена од висококвалитетна пластика, извонредна изработка, јасна шема, можете да ја користите со доверба. Канцелариски Маси За Дома : Ние и услугата, ако имате какви било прашања, секогаш можете да ни кажете. контејнер за складирање. Пакетот Вклучува 1 х карактеристики на корпата за отпадоци-Големина : 16, 00Х12, 50Х12, 50см/ 6, 29Х4, 91Х4, 91 инчен биро за корпа за отпадоци. - Материјал : Пластична корпа За ѓубре од цртан филм. - Тоа не е само убав десктоп корпа за отпадоци, туку и убава декорација за Вас Десктоп Со Капак Ѓубре. - Тоа е убав и посебен подарок за вашите деца, пријатели, роднини и колеги особено за оние кои сакаат биро за животни за деца. - Избираме-пластични и невкусни материјали. материјална обвивка, лесна и издржлива, не е лесно да се извалка корпата за отпадоци од работната површина.

Главните карактеристики

Избор на клиент