Милвоки 49-56-9105 Биг Хоуг Арбор
Новак

Милвоки 49-56-9105 Биг Хоуг Арбор

DEN 1019.20

Во достапна форма

Производот е лесен за употреба Производот е издржлив. Производот е произведен во Кина. Арбор За Милвоки Биг Хоуг. За употреба со Сите Милвоки Големи Хауг Секачи. Опис НА производот ГОЛЕМ ХАУГ АРБОР. Производот е лесен за употреба. Производот е издржлив. Производот е произведен во Кина. Од Производителот Агресивната Геометрија На Забите На Милвоки Биг Хег вежба 10 пати побрзо од пилите со дупки. Иновативниот дизајн со три заби ви овозможува да вежбате до 600 дупки без повторно острење. Длабоките галети и намаленото пилотско стебло овозможуваат лесно отстранување на приклучокот заштедувајќи ви време и пари. Стврднатите челични заби На Милвоки Биг хоуг обезбедуваат максимална издржливост од ненамерни удари на ноктите.

Главните карактеристики

Избор на клиент