Орхидејата кожата] ШЕА ПУТЕР СУВА КОЖА РАКА МЕЛЕМ 2.36 мл-Негување, Хидратантна, шеа влага, сува кожа навлажнувачки рака. За Испукани, Иритирани Раце. Целодневна Употр
Новак

Орхидејата кожата] ШЕА ПУТЕР СУВА КОЖА РАКА МЕЛЕМ 2.36 мл-Негување, Хидратантна, шеа влага, сува кожа навлажнувачки рака. За Испукани,

DEN 191.84

Во достапна форма

150000 Ппм Еко-серт Потврден Природно рафиниран Шеа Путер. Сертифицирана Веганска, Клинички докажана Неиритација, 24-часовна Хидратација. Суптилен природен мирис на мирисот На Заливот И Капината. Биоразградливо пакување со еколошка ткаенина од дрво и печатење масло од соја. Може да ја зголеми цврстината на конзистентноста според сезоната и температурата на складирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент