Седиште за бања Со Грб И Раце, Одлично За Кади, Поддржува до 550 фунти
Новак

Седиште за бања Со Грб И Раце, Одлично За Кади, Поддржува до 550 фунти

DEN 3.00

Во достапна форма

Поништи Столот За бања И туширање Медлајн обезбедува безбедно и удобно капење и туширање. Висина прилагодлива со цврста, издржлива алуминиумска рамка. Рацете без алатки може да се отстранат или додадат по потреба. Нелизгачките стапала го прицврстуваат столот на кадата или подот за туширање; отпорен на ' рѓа и лесен за чистење лесен склоп без алатки. Бања и туш стол поддржува до 300 килограми. Седиштето за бања со Грб и Раце е совршен избор на клупа за бања за корисници на кои им е потребна дополнителна поддршка кога се качуваат и излегуваат од столот. Удобните рачни рачки помагаат да се намали лизгањето. Клупите за капење со грб даваат дополнителна поддршка и удобност. Нелизгачки, гумени стапала се спротивставуваат на лизгање на кадата или подот за туширање. Зошто ми е потребен стол за капење? Стол за капење може да се стави во внатрешноста на вашата када или туш.

Главните карактеристики

Избор на клиент