Јасез 5 ПАРЧИЊА Градинарство Алатка Поставува градина Рака лопата комплет Рака Лопата Мистрија Торба Градина Копање Песок Алатки
Новак

Јасез 5 ПАРЧИЊА Градинарство Алатка Поставува градина Рака лопата комплет Рака Лопата Мистрија Торба Градина Копање Песок Алатки

DEN 1.00

Во достапна форма

Не е лесно да се скрши,отпорност на абење Силен и издржлив. лесно се свиткува и крши. Рачката е designedономски дизајнирана. Не е лесно да се скрши, отпорност на абење мазна површинасилен и издржливлесен за свиткување и кршење рачката еonomономски дизајнирана големина : квадратна должина на лопата x ширина : околу 200x65mm, 7, 87x2, 56nchdot должина на лопата x ширина : околу 210x60mm, 8,27x2,36nchrake должина x ширина : околу 155x75mm, 6.кофа со лопата од 95 инчи, долга x широка : околу 190x55mm, 7, 48x2, 16nchfork Должина x ширина : 210x75mmcolor : како што е прикажано пакување : сет(со исклучок на слики од други демонстративни производи)поради разликата во светлината и екранот, бојата на предметот можеби малку поинаква од сликите ве молиме дозволете 1-3cm разлики поради рачно мерење, ве молиме погледнете го вистинскиот производпогодно е за мали сочни растенија и бонсаи растенија.

Главните карактеристики

Избор на клиент