Фенси &засилувач; Празнична Божиќ Празник Налепници-Во собата на 40 Налепници-2 Листови од 8,5 х 11 Одлично За Божиќ Картички И Заврши, САМОСТОЈНА Уметност И Занаети
Новак

Фенси &засилувач; Празнична Божиќ Празник Налепници-Во собата на 40 Налепници-2 Листови од 8,5 х 11 Одлично За Божиќ Картички И Заврши,

DEN 2.00

Во достапна форма

МАЛИОТ ПОМОШНИК НА ДЕДО МРАЗ : оживејте Ја Божиќната магија со овој светол, шарен комплет налепници, најголемиот е широк над 3 инчи! ГОЛЕМА ВРЕДНОСТ : Комплетот доаѓа на 2 листови од 8,5 "х 11", вкупно 40 налепници!. ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ : Тековните производи се направени со висока рециклирана содржина!. Слатки снешковци, Дедо Мраз, Божиќни Чорапи и венци создадени Од Лори Зиберт. ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : Опасност од Гушење мали делови. Не За Деца под 3 години. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ВРАЌАЊЕ НА ПАРИТЕ : Ако не сте целосно задоволни со купувањето, може да го вратите за враќање или замена во рок од 60 дена од датумот на испорака. Фенси и празнични Божиќни налепници осветлуваат честитки, пликови, белешки, уметнички и занаетчиски проекти и многу повеќе. Киселина/лигнин слободен. Најголемата налепница е 2-1/4 "х 3-1/4". Доаѓа на два 8 1/2" х 11 " листови. Печатени во Сад Сет од 40 Од Лори Зиберт.

Главните карактеристики

Избор на клиент