XMEIFEI ДЕЛОВИ вежба бит Сет 13pcs Карбид Врвот HSS Вежби Малку Дупка Видов Во Собата Од Нерѓосувачки Челик Метал Легура 16-53mm Долги вежба битови
Новак

XMEIFEI ДЕЛОВИ вежба бит Сет 13pcs Карбид Врвот HSS Вежби Малку Дупка Видов Во Собата Од Нерѓосувачки Челик Метал Легура 16-53mm Долги

DEN 2.67

Во достапна форма

Комплетот за дупчалки се вклопува во поголемиот дел од вежбите за напојување што моментално се на пазарот Титаниумската обвивка ја зголемува отпорноста на абење и издржливоста. Издржлив И практичен. Обезбеди Многу ВИДОВИ НА ГОЛЕМИНА H. S Дупка Видов, Ги Задоволи Вашите Различни Потреби. Ако не сте целосно задоволни од која било причина, ве молиме контактирајте не за 100% наплата или замена.Мелење малку и точноста и животот се подобри од бакар малку; Особено цврстина се зголеми неколку пати, висока јачина и обработка операции не е лесно да се скрши!Материјал : H. Soutside Дијаметар : 16mm/0.57",45mm/1,77", 50мм/1,97", 53мм/2,09"дијаметар на шнк : 10мм/3,93"должина : 65мм/2,55"(приближно)должина на стеблото : 25мм/9,84"карактеристики : издржлив и практичен обезбедете многу видови на пила за дупки со големина h. s ,задоволете ги вашите различни потребисовршен за инсталирање брави, копчиња во вратите и ормарите или дупчење Дупки Со Поголем Дијаметар Преку Клупи итн челик, нерѓосувачки челик, бакар, месинг, алуминиум, фиберглас, формика и други ламинати во секунди13 x различна големина дупка видов.

Главните карактеристики

Избор на клиент