Национален Хардвер Н277-780 В7700 Намалување На Тактики Во Црно, #4 х 7/16
Новак

Национален Хардвер Н277-780 В7700 Намалување На Тактики Во Црно, 4 х 7/16

DEN 0.67

Во достапна форма

Се користи за мали проекти низ куќата Доаѓа во различни големини и мерачи. Челичен материјал. Се користи за мали проекти низ куќата. Доаѓа во различни големини и мерачи. Челичен материјал. Исечените ленти вклучуваат црна и галванизирана завршница. Опис на производот Што се Користи за мали проекти низ куќата. Доаѓа во различни големини и мерачи. Челичен материјал. Исечените ленти вклучуваат црна и галванизирана завршница. Од Производителот Што се Користи за мали проекти низ куќата. Доаѓа во различни големини и мерачи. Животен Век Ограничена Доживотна Гаранција. Челичен материјал. Исечените ленти вклучуваат црна и галванизирана завршница.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Anncus Stk795-821
Новак
Anncus Stk795-821
Во достапна форма
DEN 1289.60
Вреднување на стоката: