Катур 5 ПАРЧИЊА Мулти Материјал Дупчалка Сет Плочка Стакло Вежба Сет За Плочки, Бетон, Тула, Стакло, Пластика и Дрво 6мм, 6мм, 8мм, 10мм, 12мм
Новак

Катур 5 ПАРЧИЊА Мулти Материјал Дупчалка Сет Плочка Стакло Вежба Сет За Плочки, Бетон, Тула, Стакло, Пластика и Дрво 6мм, 6мм, 8мм,

DEN 1124.80

Во достапна форма

[Мулти-Материјал Вежба Сет] 5 парчиња 6мм*2 парчиња, 8мм, 10мм, 12мм дупчалки со дијаметар се направени од тврда легура за долг работен век, без тремор и без кршење [Трикратен дизајн] дизајнот на триаголникот го прави стегањето поцврсто и не се лизга. [Внимание] Вежбајте со мала брзина за да избегнете фрактура.Користете подмачкување на вода значително ќе го продолжи работниот век на дупчалката. [Костум за] Мулти-Материјална Вежба Е погодна за керамичка плочка, стакло, пепел, тврда пластика, цемент, бетон, огледала, прозорци, травертин, тула, дрво. [Купи Со Доверба] ние нудиме "ДВЕ години" гаранција на ставка(и) кои потврдуваат дека се дефект на производителот.Ние ќе одговориме во рок од 25 часа во работните денови.(Ве молиме прицврстете ја вратилото на вистинското место и неопходните заштитни мерки во обработката на дрво. Карактеристики : Изработени од фино квалитетен материјал, мала отпорност, висока цврстина, подобрување на ефикасноста на работата. Дизајнот на стеблото на триаголникот го прави стегањето поцврсто и не се лизга. Совршен за дупчење во сите видови материјали, вклучувајќи бетон, плочка, тула, дрво, пластика, мек метал, мидарија и многу повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент