ВИКДД Домашна Мала Миризлива Торба За Ветер Платнена Линија Со Пруги Женска Чанта Хјуња Капчиња Сам Материјал Торба Рачна Торба За Плетење
Новак

ВИКДД Домашна Мала Миризлива Торба За Ветер Платнена Линија Со Пруги Женска Чанта Хјуња Капчиња Сам Материјал Торба Рачна Торба За Плетење

DEN 0.67

Во достапна форма

Простор за складирање на патувања со голем капацитет лице и јачина на чантата, лесен за чување на вашите работи, Правилно задоволување на дневните потреби за излегување. Удобно ременче за рамо, извртување плетење, меко и удобно. парче ткаена чанта, извонредно ткаење, удобно и убаво. Текстура : Полиестер. Простор за складирање со голем капацитет лице и јачина на чантата, лесен за чување на вашите работи,Правилно ги задоволува дневните потреби за излегување на удобен ремен за рамо, плетење со пресврт, мека и удобна ткаена чанта, извонредно ткаење, удобна и убава текстура : Полиестерско Затворање : уста : Европска И Американска мода боја : новопопуларни елементи : ткаена Торба За Плажа За Жени Ткаена Топла Корпа плетенка со врвот рачка чанти шопинг партија кофа спојката.

Главните карактеристики

Избор на клиент