SJYDQ 0 - 25mm Дигитални Хоризонтална Дебелина мерач 0.01 мм Накит Бисер Владетел Круг Дијаметар Метал Мерење Дебелина Метар Микрометар
Новак

SJYDQ 0 - 25mm Дигитални Хоризонтална Дебелина мерач 0.01 мм Накит Бисер Владетел Круг Дијаметар Метал Мерење Дебелина Метар Микрометар

DEN 1908.00

Во достапна форма

Изработен од цврст пластичен композит, лесен и издржлив Едно копче за брзо префрлување помеѓу два режими на мерење : инчи,мм. има мазно лизгање,завртки за заклучување,голема големина и јасен дисплеј, што го прави асистент во вашиот живот. Дигиталните дебеломер се од суштинско значење за да се осигурате дека големината на вашиот материјал е секогаш точна. Дизајнирана за домашна, САМОСТОЈНА и професионална употреба, алатката е многу прецизна и вие ја заслужувате. Опсег на мерење : 0-25, 4 mmrresolution : 0,01 mm Tolerance : 0,02 mmlenth должина, ширина и висина : 143x58x23mmprobe дијаметар : 145mmbattery : LR44 копче батерија (не е вклучена)функција : Изработен Од цврст пластичен композит,лесен и издржлив.Едно копче за брзо префрлување помеѓу два режими на мерење : инчи,mm.It има непречено лизгање,завртки за заклучување,голема големина и јасен дисплеј, што го прави асистент во вашиот живот.

Главните карактеристики

Избор на клиент