КОЛИ ЗА ОМУНИ, Количка За Перење Количка За Сервирање Во Домаќинството Сива Преклопна Количка За Сортирање Алишта Со Кеси Од Оксла, Тешка Количка За Тркала За Облек
Новак

КОЛИ ЗА ОМУНИ, Количка За Перење Количка За Сервирање Во Домаќинството Сива Преклопна Количка За Сортирање Алишта Со Кеси Од

DEN 11220.80

Во достапна форма

Материјал : Крпа + Држач Од Нерѓосувачки Челик Големина : 87 Х 52 Х 78 См, Носивост : 300 Кг. Дизајн : Универзални Молчи И Преклопен Дизајн, Лесен За Движење, Заштеда на Простор. Повеќенаменска Количка : Оваа Количка За Работилница Може да се Користи за Стоматолошка Болница, Клиника, Болница, Хотелска Соба, Места За Убавина, Лесна За Поставување или Чување Стоки. Време На Испорака : 15-25 Дена. Вашето Задоволство Е Нашата Најголема Потрага. Ако Имате Какви било Прашања, Слободно Контактирајте Не, Ние ќе Ви Одговориме во Рок од 24 Часа.Име На Производот : Cart Color : Слика Color Material : Водоотпорен Oxcloth + Нерѓосувачки Челик.Пакување : Кошничка X1, (Соодветниот Производ На Сликата На Производот не е Вклучен во Пакетот).Производи : Мазна Површина, Лесна За Чистење.Универзални Молчи, Нелизгачки и Отпорни на Абење.Забелешка : Време На Испорака 15-25 Дена.

Главните карактеристики

Избор на клиент