Мини Овлажнител-Навлажнувачи За Шишиња Со Вода Премиум Единица За Навлажнување Тивко Ултразвучно Работење Автоматско Исклучување На Воздухот Овлажнител За Спалн
Новак

Мини Овлажнител-Навлажнувачи За Шишиња Со Вода Премиум Единица За Навлажнување Тивко Ултразвучно Работење Автоматско Исклучување На Воздухот

DEN 744.00

Во достапна форма

[Тивко И Ноќно Светло] : Маглата во текот на ноќта ве тера да имате пријатен и мирен сон Овој овлажнител е супер тивок, што е совршено за вашиот работен простор во текот на денот или покрај креветот навечер. [Ефикасен Излез На Магла] : контрола На едно копче. Две прилагодливи поставки за магла : континуирано и наизменично, операцијата за исклучување на басот нема да го попречи вашиот сон. [90 ° без истекување] - Иновативниот патентиран дизајн ги елиминира безбедносните грижи . Автоматското исклучување за 12-18 часа Обезбедува поширок опсег на покривање на навлажнување за ваша безбедност и за да избегнете оштетување на овлажнител, овој овлажнител автоматски ќе го исклучи напојувањето кога шишето со вода е празно. [Лесно за чистење] : Поради широкиот дизајн на отворот, можете директно да го исчистите секој агол од резервоарот директно рачно наместо штетни хемикалии. [Лесен за носење] : компактната големина ви олеснува да ја ставите во торбата и да ја користите насекаде. Може да се носи во авион за да можете да уживате во овлажнител кога сте на деловно работење или патувате. Можете да користите стандардно едно шише со вода за да произведете ноќно навлажнување за вашата спална соба.

Главните карактеристики

Item Type:
Portable Humidifier
Power supply:
USB plug
Use :
Moisturizing and hydrating
Package list:
1 x humidifier, 1 x USB cable :

Избор на клиент