XMEIFEI ДЕЛОВИ вежба бит Сет М3-М10 Завртка Допрете Вежба Битови HRC89 Tialn Обложени HSSCO М35 Кобалт Славини Метричка Комбинација Малку 1/4 Во Хексадецимална Брза Промена Долги
Новак

XMEIFEI ДЕЛОВИ вежба бит Сет М3-М10 Завртка Допрете Вежба Битови HRC89 Tialn Обложени HSSCO М35 Кобалт Славини Метричка Комбинација

DEN 1356.80

Во достапна форма

Комплетот за дупчалки се вклопува во поголемиот дел од вежбите за напојување што моментално се на пазарот Титаниумската обвивка ја зголемува отпорноста на абење и издржливоста. Тип : Допрете Вежба Малку. Материјал : ХСС-Ко. Стебло : 1/4 " (6,35 мм) шестоаголник. Ако не сте целосно задоволни од која било причина, ве молиме контактирајте не за 100% наплата или замена.Мелење малку и точноста и животот се подобри од бакар малку; Особено цврстина се зголеми неколку пати, висока јачина и обработка операции не е лесно да се скрши!Опис : Hrc89 M3-M10 Комбинација Вежба Допрете Малку Во Собата Tialn Обложени Deburr Bitsuss HSS-co материјал, цврстина до HRC89, потрајни, може да се користи за дупчење на челична плоча дури и на 2-4mm 304 челична плоча.Индустриски Одделение Тилн Слој, тиалн слој површина ќе формира Ал2о3 кои формираат тврд заштитен слој при дупчење.

Главните карактеристики

Избор на клиент