Н/А Јога Мат Салата Спортски Фитнес Вежба Влошки Тело Усогласување Јога Мат Со Позиција Линија Пилатес Мат
Новак

Н/А Јога Мат Салата Спортски Фитнес Вежба Влошки Тело Усогласување Јога Мат Со Позиција Линија Пилатес Мат

DEN 8297.76

Во достапна форма

Совршена дебелина : подлогата со висока густина може да го апсорбира влијанието на зглобовите и да обезбеди силна поддршка за корисниците од сите нивоа (особено почетниците) Водоотпорен и анти-лизгање : специјалниот дизајн прави јога мат да има одличен зафат и анти-лизгање дури и кога често се поти. Мека И Екстра Дебела, може да се валани и чуваат во компактни простори. Обезбедете стабилна, амортизирана површина со природно чувство на раката. Текстурата напред и назад додава сила за ултра отпорност на кинење и го зголемува држењето на мазни подови. Совршена дебелина : подлогата со висока густина може да го апсорбира влијанието на зглобовите и да обезбеди силна поддршка за корисниците од сите нивоа (особено почетниците).Водоотпорен И против лизгање : специјалниот дизајн прави јога-подлогата да има одличен стисок и анти-лизгање дури и кога често се поти мека и Екстра Густа, може да се тркала и складира во компактни простори обезбедете стабилна, амортизирана површина со природно чувство на рака напред и назад додадете сила За ултра отпорност На кинење И зголемете го зафатот На мазни подови Име На производ : јога матапликација : Вежба За Фитнес За Здравје/вежба за јога материјал : гума : 183см*80см*6мм содржина на пакетот : 1 х јога само Горенаведената содржина На пакетот, другите производи не се вклучени.

Главните карактеристики

Избор на клиент