48 ин/69ин кутија за складирање новогодишна елка, водоотпорни контејнери за новогодишна торба за складирање пластична канта со тркала кутија за складирање новогоди?
Новак

48 ин/69ин кутија за складирање новогодишна елка, водоотпорни контејнери за новогодишна торба за складирање пластична канта

DEN 160.00

Во достапна форма

пластика Безбедно чувајте го и заштитете го вашето дрво-Повеќето вештачки Новогодишни елки се користат со години, така што сакате да бидете сигурни дека вашата инвестиција е заштитена. Нашите вреќи за складирање дрвја ги чуваат вашите дрвја целосно заштитени од прашина, влага и мали животни. Овие вреќи За Новогодишна елка можат да заштедат време, проблеми и простор. Зајакнете ги рачките-Торбата За Новогодишна Елка има армирани рачки што го олеснуваат носењето на торбата за складирање насекаде. Издржливост на која можете да верувате без разлика колку е тешка торбата. Цврст двоен патент - Нашата Божиќна торба за складирање има мазен дизајн со двоен патент што ви овозможува да отворите патент доволно широк за да одговара на Вашата Елка. Кога ќе го ставите дрвото во вреќата за складирање, не грижете се дека ќе го оштети вашето дрво. Материјал : Оксфорд.

Главните карактеристики

Избор на клиент