Хазет 1000-60 шестоаголник 60 Штекер 3/4 плоштад
Новак

Хазет 1000-60 шестоаголник 60 Штекер 3/4 плоштад

DEN 0.33

Во достапна форма

Со завртка за задржување на иглата за заклучување Возење : квадрат, шупливи 3/4 " / излез : надвор шестоаголен профил. Клуч големина : 60. ХАЗЕТ бил основан во 1868 година од Страна На Херман Зервер. Името на брендот "ХАЗЕТ" ги има своите корени во иницијалите на неговиот основач, каде што "Х" (ха на германски) се залага За Херман и "З" (ЗЕТ на германски) За Зервер. ХАЗЕТ сега е семеен бизнис од петта генерација.

Главните карактеристики

Избор на клиент