Aplayfulbee Желка Basking Платформа Живеалиште Крие Пештера Рептил Живеалиште Качување Смола Аквариум Резервоар Аквариум Украс за Гуштери, Жаби, Змии, Камелеон
Новак

Aplayfulbee Желка Basking Платформа Живеалиште Крие Пештера Рептил Живеалиште Качување Смола Аквариум Резервоар Аквариум Украс за Гуштери, Жаби,

DEN 399.52

Во достапна форма

Висок Квалитет : платформата за уживање на желки е изработена од висококвалитетен материјал од смола,природен убав и супер издржлив,Безбеден и Нетоксичен,без загадување на водата Изгледот на производот е дизајниран да имитира карпи пронајдени во природата.Уникатно рамно дно и трапезоидно дизајнирано е погодно за желката качување нагоре и надолу и Намалување на притисокот на индексирање,ќе го зголеми нивното вежбање и ќе ја подобри физичката подготвеност. Безбедно Засолниште : пештерата обезбедува совршена безбедна област за вашата змија, каде што може да се одмори, да пролее, да се размножува и да се крие. Голема големина : Прибл.57 инчи, погоден за желки, терапини, пајаци, гуштери. Дрво жаби и други животни. Рамен врвен дизајн, кој ќе водоземци и влекачи да обезбеди да играат и да се хранат и да уживаат во капењето на природното сонце.Спречува како гниење на школка и раст на штетни бактерии и инфекции,што е од витално значење за нивното здравје.Висок Квалитет : платформата за уживање на желки е изработена од висококвалитетен материјал од смола,природен убав и супер издржлив,Безбеден и Нетоксичен,без загадување на водата.Изгледот на производот е дизајниран да имитира карпи пронајдени во природата.Уникатно рамно дно и трапезоидно дизајнирано е погодно за желката качување нагоре и надолу и Намалување на притисокот на индексирање,ќе го зголеми нивното вежбање и ќе ја подобри физичката подготвеност.

Главните карактеристики

Избор на клиент