Јопузија Истурете Филтер За Кафемат, Пренослив Пренослив Еднократно Патување Со Шолја Прелијте Со Капаче За Кафе, Мини Апарат За Кафе Без Хартија Поставен Со Склоп
Новак

Јопузија Истурете Филтер За Кафемат, Пренослив Пренослив Еднократно Патување Со Шолја Прелијте Со Капаче За Кафе, Мини Апарат За Кафе Без Хартија

DEN 123.04

Во достапна форма

ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : нашиот филтер за кафе се вклопува во повеќе шолји за кафе Треба само да ги отворите рацете што се преклопуваат и да ги ставите во шолјата за кафе и да почекате 2-3 минути за да уживате во кафето во секое време на кое било место. Со овој пренослив филтер, не треба повеќе да имате при рака филтер за хартија. ЛЕСНО ЗА ЧИСТЕЊЕ : материјалот од нерѓосувачки челик 304 и СТОМАЧНИ МУСКУЛИ го направија производот издржлив и еднократно.Финиот филтер со двојна мрежа е лесен за чистење и чување. Кога ќе завршите со употреба, измијте го со проточна вода и ставете го во чашата за складирање. УДОБЕН ЗА НОСЕЊЕ : овој пренослив конус за капење е мал и компактен и доаѓа со преклопливи раце што можете лесно да ги преклопите и да ги чувате во шолјата за кафе.Ќе заштедите повеќе место на вашиот ранец кога кампувате, пешачите, патувате или на службено патување. Дури и кога ќе излезете, можете да седнете лежерно и да уживате во шолја свежо рачно мелено кафе. БЕЗБЕДНО ЗА УПОТРЕБА : Безбедноста е важна кога рачно варите кафе. Нашиот апарат за кафе има две рачки отпорни на топлина што го подобрува држењето додека ги штити рацете и прстите од изгореници од топла вода. Тој е цврст и цврстмрежата е изработена од нерѓосувачки челик 304, телото е материјал ЗА СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, а чашата е PCTG материјал (обично се користи за шишиња за хранење на бебето), нетоксичен, без PBA, безбедност на храна. Ние гарантираме дека секоја ваша голтка од вашето кафе е чиста и безбедна.

Главните карактеристики

Избор на клиент