Столцл Њујорк Бар Двојно Старомодни Виски Очила, 14.75 мл
Новак

Столцл Њујорк Бар Двојно Старомодни Виски Очила, 14.75 мл

DEN 1.00

Во достапна форма

Капацитет Од 14-3/4 Унци Олово слободен кристал. Машина за миење садови. Повеќе од 100 години, брендот Столцл се залага за иновации и квалитет : кристално стакло без олово, сјај, отпорност на кршење, безбедност за миење садови, сечење дијаманти и полирани бандажи со оган и идеален сооднос цена и квалитет. Професионалниот дизајн и Високотехнолошкото Производство гарантираат оптимална функција и елеганција на стеблото. Со капацитет од 14 3/4 унца и цврсто дно, Големото Двојно Старомодно стакло Во Њујорк е стилизирано со елегантна елеганција и погодно за голем избор на ладни пијалоци.

Главните карактеристики

Избор на клиент