Волфронт Отворен Линеарен Лизгачки Лизгачки Лизгачки Блок Со Топчести Лежишта За Железнички Водич ЦПУ, HG20CA, 20mm, Лизгач
Новак

Волфронт Отворен Линеарен Лизгачки Лизгачки Лизгачки Блок Со Топчести Лежишта За Железнички Водич ЦПУ, HG20CA, 20mm, Лизгач

DEN 1140.80

Во достапна форма

Блокот за лизгање со топчести лежишта е одличен за да го замените оштетениот во вашите уреди за да ја подобрите ефикасноста и да заштедите енергија Усвојувајќи дизајн за контакт со 4 точки, може да носи оптоварување од секоја насока и има добра јачина и висока точност. Мала големина, мала тежина, лизгачот за превоз е погоден за повеќето автоматски уреди. Непречено движење, ниско триење, висока ригидност и долг животен век. Економичен, лесен за одржување заменете. Овој отворен линеарен слајд блок со топчести лежишта има високи точни и стабилни перформанси. Спецификација : Модел : тип На Шина HG20 CA : заменливи типови Тип На Оптоварување : Монтирање На Блок Со Тежок Товар : Монтирање Од Горната Боја : Црна Големина : Прибл. 7,5 х 4,5 х 2,5 см / 2,9 х 1,8 х 1 инч Тежина : Прибл.4 Мл Пакет Листа : 1 х Железнички Блок.

Главните карактеристики

Model:
HGH20CA
Rail type:
interchangeable types
Load Type:
Heavy Load
Block Mounting:
Mounting from Top
Color:
Black
Size:
Approx. 7.5 x 4.5 x 2.5cm / 2.9 x 1.8 x 1inch
Weight:
Approx. 408g / 14.4oz
Package List:
1 x Rail Block:

Избор на клиент