Mahza Threated INSERT 2PCS алуминиум рамен глава навртки постави навртки за занитки вметнете врски со големина на мексот Премиум автоматски завртки
Новак

Mahza Threated INSERT 2PCS алуминиум рамен глава навртки постави навртки за занитки вметнете врски со големина на мексот Премиум автоматски

DEN 1523.20

Во достапна форма

- Оревот има голема цврстина, добра отпорност на абење и силна способност за фиксирање Excеквентната отпорност на 'рѓа и оксидација не само што ја обезбедува нивната издржливост и обезбедува долг животен век. Alaloso обезбедува мазна и сјајна завршница што ќе остане нова по долгорочната употреба. ✔ Стандардни метрички димензии. Nutените и завртките се димензионираат во стандардизирана метрика. - Оревот има голема цврстина, добра отпорност на абење и силна способност за фиксирање. Excеквентната отпорност на 'рѓа и оксидација не само што ја обезбедува нивната издржливост и обезбедува долг животен век. Alaloso обезбедува мазна и сјајна завршница што ќе остане нова по долгорочната употреба. ✔ Стандардни метрички димензии. Nutените и завртките се димензионираат во стандардизирана метрика. Карактеристики : Цврст и компактен пропуст на функционална-loosebrandstiance челик.

Главните карактеристики

Избор на клиент