АВОИН Колорлајт Лимон Пчели Летно градинарско знаме 12х18 инчи двострана надвор, остава добредојде на двор на отворено декорација на отворено
Новак

АВОИН Колорлајт Лимон Пчели Летно градинарско знаме 12х18 инчи двострана надвор, остава добредојде на двор на отворено декорација на

DEN 95.84

Во достапна форма

Издржлив и повисок квалитет : Изработено од машина што може да се пее на машина, кој е издржлив и отпорен на временски услови Панели со двојно шиење на повеќе редови и ракав со висок квалитет за да обезбедат трајна јачина. Домашен декор : Добредојдовте гости во вашиот дом со ова уникатно, сезонско знаме. Совршено за секоја палуба, внатрешен двор, трем или веранда и направете шармантни украсни изјави за кој било двор, тревник или градина. Двоен страничен : Дизајнот е двострана со печатената слика и видлива од обете страни и текстот, исто така, се чита правилно од обете страни. Карактеристики : закачалка за ракави одговара на стандарден банер/знаме, заграда, арбори или штанд. Поле на знаме не е вклучен. Материјал : 100% полиестер. Лесно за инсталирање и перење машина : Сите знамиња имаат ракав на врвот за употреба со кој било стандарден пол или штанд, лесно лизгајте ги знамињата низ дупките од која било од горните страни за да ги обесат на штандот на вашата градина. Издржлив и повисок квалитет : Изработено од машина што може да се пее на машина, кој е издржлив и отпорен на временски услови. Панели со двојно шиење на повеќе редови и ракав со висок квалитет за да обезбедат трајна јачина. Домашен декор : Добредојдовте гости во вашиот дом со ова уникатно, сезонско знаме.

Главните карактеристики

Избор на клиент