Организатор за чевли за чевли со чевли со чевли со 32 пар за складирање на чевли, организатор на полици за влез, плакарот, црно
Новак

Организатор за чевли за чевли со чевли со чевли со 32 пар за складирање на чевли, организатор на полици за влез, плакарот, црно

DEN 1.67

Во достапна форма

【Мултифункционално складирање】 Големината на секоја коцка е 15,7 "(w) x118 "(ч), начин поширок и подлабок од оној на сличен производ. Може да држи до 48 пара чевли во нормала големина совршено. Можете да ги оставите централните делители за да одговараат на високи патики во кошарка, високи врвови или чизми. Можете исто така да ја оставите панелот на вратата за да ги прикажете чевлите. 【Стабилен дизајн】 Можете да ја прилагодите формата на складирањето на чевли. Според Зголемувањето на бројот на чевли, можете да користите повеќекратни магацини или да се проширите и да се продолжат. Или може да се подели на повеќе решетки за чевли и да се користи на повеќе места. Транспарентниот дизајн на вратата ви овозможува лесно да пребарувате и да ги идентификувате чевлите. 【Прилагодливо е тоа е Препорачано е да користите пар нараквици за да ги заштитите рацете од изгребани или повредени при приложување на панелите со конекторите. 【Посветеност】 Квалитетот и услугата е нашиот прв приоритет. , Ние го нудиме најдоброто можно искуство на клиентите. 【Мултифункционално складирање】 Големината на секоја коцка е 15,7 "(w) x11.8 "(ч), начин поширок и подлабок од оној на сличен производ. Може да држи до 48 пара чевли во нормала големина совршено. Можете да ги оставите централните делители за да одговараат на високи патики во кошарка, високи врвови или чизми.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ПАНДУИТ FXUYP7575XAF220
Новак
ПАНДУИТ FXUYP7575XAF220
Во достапна форма
DEN 888.00
Вреднување на стоката: