Херпа 12980 „Мерцедес-Бенц Атего Зиглер Зи-Каб lf 20“ мини комплет, бело
Новак

Херпа 12980 „Мерцедес-Бенц Атего Зиглер Зи-Каб lf 20“ мини комплет, бело

DEN 745.60

Во достапна форма

За собирање и играње Минимална возраст : 14 години. За собирање и играње. Минимална возраст : 14 години. Мини-комплетите се оригинални модели на херпа како комплети за склопување за модели на железнички пруги и колекционери. Благодарение на градежништвото на Херпа, мини-комплет може да се собере со малку напор и нема потреба од лепак (упатствата за склопување се затворени).

Главните карактеристики

Избор на клиент