Кулминација метал 2C-143-Z, 2C-серија јака за стегање со две парчиња, челик
Новак

Кулминација метал 2C-143-Z, 2C-серија јака за стегање со две парчиња, челик

DEN 3.00

Во достапна форма

Цена за пакет од 15 компјутери Claxem Metal, 2 C-143-Z, 2 C-серија јака за стегање со две парчиња, лична карта од 1-7/16 ", челик, цинк позлатена. Карактеристики : Дизајн целосно ја ангажира вратилото без да се омажи лесно инсталирано каде што инаку би се барало поголемо расклопување Аксијална моќност на држење од поставената завртка или едно парче јаки за стегање ефективни на тврди и меки шахти.

Главните карактеристики

Избор на клиент