Тектон 27002 1/8-инчен стан од 3-инчен про шрафцигер [постар модел]
Новак

Тектон 27002 1/8-инчен стан од 3-инчен про шрафцигер [постар модел]

DEN 95.84

Во достапна форма

Професионално одделение хром ванадиум вратило Тројната хромирана завршница се спротивставува на корозијата. Преголема рачка од 6-флејти за максимална потпора. Магнетизирани совети со пареа. Професионално одделение хром ванадиум вратило. Тројната хромирана завршница се спротивставува на корозијата. Преголема рачка од 6-флејти за максимална потпора. Магнетизирани совети со пареа. Суштинска алатка за професионалци и DIYERS, Tekton 1/8 in. Pro Screwprediver е изграден за да преземе кој било проект. Се одликува со професионална, хромирана молибден вратило со троен хром позлатена, финиш отпорна на корозија. Преголемата рачка од 6-флуида овозможува максимален вртежен момент. Магнетизирани совети со пареа, помагаат во држење завртки за лесна инсталација и отстранување.

Главните карактеристики

Избор на клиент