Elvalley скриена шпионска камера WiFi, HD 1080p Преносна безжична мала IP камера дадилкам со дадилка со заменливи леќи/откривање на движење за домашна канцеларија
Новак

Elvalley скриена шпионска камера WiFi, HD 1080p Преносна безжична мала IP камера дадилкам со дадилка со заменливи леќи/откривање

DEN 735.84

Во достапна форма

Шпионска камера со 1080p HD видео квалитет : Двојна HD 1920*1080p Видео резолуција и леќи со широк агол со широк агол обезбедуваат високо квалитетни видеа и фотографии на дневна светлина DIY да инсталира или за вашата цел. Wi-Fi камера или без Wi Fi потребна : Оваа скриена камера има своја топла точка на само Wi Fi и е лесна за употреба. Можете да ја видите снимањето на видео во реално време од каде било во кое било време. Покрај тоа, ако без Wi Fi, камерата може да се земе и видео/слика, само притиснете ги копчињата за да ги зачувате датотеките во микро SD картичка. Погледнете ја репродукцијата на вашиот компјутер потоа. Домашна безбедносна камера со откривање на движење и аларми : можете да ја поставите функцијата за откривање на движење во апликацијата. Кога ќе се открие движење, оваа скриена Wi Fi камера ќе направи слика и турка порака до вашиот телефон, оваа мини IP камера верно ќе го снима дејството на вашиот непоканет гостин во реално време. Кам на дадилката со снимање на јамка : Оваа дадилка камера поддржува SD картичка MAX 128 GB (SD картичка што не е вклучена во пакетот).

Главните карактеристики

Избор на клиент