Новороденче девојче девојче есен зимски ромпер фустан бел беж бохо чипка цветна дете дете со долг ракав
Новак

Новороденче девојче девојче есен зимски ромпер фустан бел беж бохо чипка цветна дете дете со долг ракав

DEN 95.84

Во достапна форма

95% чипка, 5% спандекс Само миење на рацете. ✿✿ [Пакетот вклучува] фустан од цвеќиња од 1 парчиња или фустан од цвеќиња од 1 парчиња, лента за глава од 1 парчиња/ капа. ✿✿ [Флорален фустан од чипка] Таков прекрасен јам до пролет и лето, овој крем со крем римпер фустан е толку полн со бохо-шик шарм! Краткиот ракав се украсени со полу-чиста, цветен дизајн на чипка и детали за чипка на формата Hemline со суптилна рифла или тркалезна трим. ✿✿ [Boho фустан] Исто колку што може да биде мила, овој ромпер со чипка со затворање на чипка и малку исечена силуета е совршено слоевито парче за деновите на благи временски услови. Толку одлично подуено пријатно парче, овој прекрасен фустан за девојчиња е сигурен дека ќе стане омилен во вашата колекција. ✿✿ [Различни прилики] Совршени за крштевање, роденденска забава, Критинг, прва заедница, свадбена забава, забавен парк, детска градина, фантазија патувања, празници, претстави на фестивали, Божиќ, уметнички фотосесии и други специјални прилики. ✿✿ [Забележете] Ве молиме, погледнете ја табелата со големина (особено бистата и должината) внимателно пред вашата нарачка. И бојата на фотографијата може да биде малку поразлична од вистинскиот производ заради прикажување на боја на различни монитори. ?? пакет вклучуваат : 1 парчиња ромпер фустан ?? Материјал : 95% памук + 5% спандекс ?? Карактеристики : долг ракав, тркалезен врат, цветна чипка, затворање на прилепување/ затворање на патент, еластична половината, Руфл? Пол : бебе девојчиња ?? Прилики : Погодно за роденденска забава, пресече торта, собирање семејни семејства, дневно носење, фотосесија или други прилики .

Главните карактеристики

Избор на клиент