Домашни апарати за домашни уреди Домашни уреди 5 парчиња Термостат прекинувач автоматско ресетирање на температурата прекинувач за вода за диспензерот за вода, ра
Новак

Домашни апарати за домашни уреди Домашни уреди 5 парчиња Термостат прекинувач автоматско ресетирање на температурата прекинувач

DEN 2.00

Во достапна форма

Главно во микробранова печка, рерна, рерна, електрична аспиратор, кафе машина, брзо готвење, грејач, фен, шпорет, грејач за вентилација на када, wallиден грејач Мала и компактна големина, светлина во тежина, можете да ја носите и користите каде и да одите. Предности : Универзално, автоматско ресетирање, поставување, голем капацитет, минутен тековен термостат. -Ната : Во колото од не повеќе од 5А тековна употреба, треба да го избере делот за бакарно јадро од 0. 5-1mm² Wire Wire Connection; Не повеќе од 10А струја во колото, треба да го избере делот за бакарно јадро од 0,75-1,5мм-жица за поврзување. Првичната состојба на контактите за прекинувач за контрола на температурата е нормално затворена. Кога температурата ја надминува номиналната температура, термостатот ќе се вклучи. Чувствителна, сигурна, безбедна, стабилна температура на дејствување, долга генерација, без лак феномен.

Главните карактеристики

Избор на клиент