X-Ree Roodworking 533mmx75mm 150 Абразивен пескачки појас шкурка 10 парчиња (Carpintería 533 mm x 75 mm 150 Granos Abrasivo 10 Piezas
Новак

X-Ree Roodworking 533mmx75mm 150 Абразивен пескачки појас шкурка 10 парчиња (Carpintería 533 mm x 75 mm 150 Granos Abrasivo 10 Piezas

DEN 1.67

Во достапна форма

Главен материјал : абразивен; Содржина на пакет : 10 парчиња x шкурка Име на производот : шкурка; Тежина : 345g. Грануларност : 150. Севкупна големина : 533mmx75mm / 21 "x2.95" (G * W) (Tamaño вкупно : 533mmx75mm / 21 'x2. Образење од дрво 533mmx75mm 150 Абразивни песочни ремени шкурка 10pcsbi-режија за пескање на пескање се карактеризираат со цевки-цевки-изградба на изградба на непречено работење во двете насоки. Дизајниран за супериорни перформанси на дрво, метал, пластика, стаклена стаклена стакло и други материјали. вчитување за високи стапки на отстранување и одлична завршница. Врска за смола и крпа од X-тежина Обезбедете издржливост и подолг живот на ременот. : ; Peso : 345 Ggranularidad : 150tamaño Вкупно : 533mmx75mm / 21 '' x2.95 '' (G * w) Главен директор на боја : Марен Оскуро.

Главните карактеристики

Избор на клиент