Mookeenone 16cm Turkish B777 Airplane Model Simulation Simulation Ailcraft Model Aviation Model Комплети за авиони за собирање и модел на подароци
Новак

Mookeenone 16cm Turkish B777 Airplane Model Simulation Simulation Ailcraft Model Aviation Model Комплети за авиони за собирање и

DEN 1.33

Во достапна форма

Сосема нов и високо квалитетен модел на авион Моделот на авиони ја исполнува вашата страст за колекционерски производи за авијација со прекрасен дизајн. Авионски модел на точна скала за колекционери и ентузијасти. Авионскиот модел може да се постави во дневната соба, бар, компанија, автомобили како декорација, ретро и елегантна, благородна мода. Материјал : Композитен материјал. Сосема нов и високо квалитетен модел на авион. Моделот на авиони ја исполнува вашата страст за колекционерски производи за авијација со прекрасен дизајн. Авионски модел на точна скала за колекционери и ентузијасти. Авионскиот модел може да се постави во дневната соба, бар, компанија, автомобили како декорација, ретро и елегантна, благородна мода. Материјал : Композитен материјал. Карактеристики : Сосема нов и високо квалитетен модел на модел на авиониир Запознајте ја вашата страст за колекционерски производи за авијација со прекрасен дизајн.

Главните карактеристики

Избор на клиент