Bosch CLPK232-181 18V Комбо комплет со 2-алати со 2,0 AH батерии и 91-PC вежба и сет за возење
Новак

Bosch CLPK232-181 18V Комбо комплет со 2-алати со 2,0 AH батерии и 91-PC вежба и сет за возење

DEN 3823.20

Во достапна форма

DDS181-02 Компактен тежок 1/2 in вежба/возач најкратката глава во својата класа. Возачот на Hex Impact е до 27 проценти побрзо од алатките во својата класа. Две батерии на литиум-јонски тенок пакет за долго време на траење. Широк спектар на додатоци за општа намена. Сет за дупчење и возење 91 парчиња. Тежок случај за работа. Компактен комплет за комбо за напојување : Вклучува две алатки од 18 V (возач на удар и вежба) дизајнирани да се вклопат во тесни области и да обезбедат извонредна моќност, две батерии од 18 V и полнач. Компактен комплет за комбо за напојување : Вклучува две алатки од 18 V (возач на удар и вежба) дизајнирани да се вклопат во тесни области и да обезбедат извонредна моќност, две батерии од 18 V и полнач.

Главните карактеристики

Избор на клиент