Serenity by International Sterling Silver Martini Spoon Hhws Made Made
Новак

Serenity by International Sterling Silver Martini Spoon Hhws Made Made

DEN 2.33

Во достапна форма

Состав : Стерлинг сребро Serenity од Internationalsterling Silver Hollow рачка со не'рѓосувачки спроведување мартини лажица приближно. 10; Обичај направено во моделот спокојство од страна на Интернационал. Не е монограмирано и е во одлична состојба. Повеќе количини (од повеќето артикли) се на залиха. За да нарачате повеќе од една, зголемете ја количината во количката.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ブリкデン 13-Помош
Новак
ブリкデン 13-Помош
Во достапна форма
DEN 228.16
Вреднување на стоката: