Бесплатни стоечки решетки за чевли за чевли за чевли за чевли за чевли за чевли за чевли за домаќинство заштеда на повеќеслоен дизајн за складирање на решетки за ек
Новак

Бесплатни стоечки решетки за чевли за чевли за чевли за чевли за чевли за чевли за чевли за домаќинство заштеда на повеќеслоен

DEN 4340.16

Во достапна форма

[Карактеристики] : Голем капацитет и повеќеслоен дизајн на оваа решетка за чевли, задебелена плоча и прецизно запечатување на работ го прават производот да го користи подолго [Мало стапало, голема употреба [ : Овој кабинет за чевли, мала површина, вертикална структура, повеќеслојно складирање, подобро подобрување на стапката на искористување на просторот. [Висок квалитет] : Таа усвојува задебелена плоча и хуманизиран дизајн. Задебелената плоча се совпаѓа со прецизно запечатување на работ и цврсто задебелување. Главниот материјал усвојува висококвалитетен фурнир од жито од дрво, со јасна текстура, густа структура, трајна и силна, тврда и отпорна на абење и не е лесен за гребење. [Висок квалитет] : Таа усвојува задебелена плоча и хуманизиран дизајн. Задебелената плоча се совпаѓа со прецизно запечатување на работ и цврсто задебелување. Главниот материјал усвојува висококвалитетен фурнир од жито од дрво, со јасна текстура, густа структура, трајна и силна, тврда и отпорна на абење и не е лесен за гребење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Изолирајте го!
Новак
Изолирајте го!
Во достапна форма
DEN 943.20
Вреднување на стоката: