Богатства на Каролина BB1089-RS-BU-PTHD медуза излитена шик шик сини рози BB1089 пар држачи за тенџере, сини, кујнски држачи за тенџере со тенџере поставуваат топли влошки за ?
Новак

Богатства на Каролина BB1089-RS-BU-PTHD медуза излитена шик шик сини рози BB1089 пар држачи за тенџере, сини, кујнски држачи за тенџере

DEN 336.80

Во достапна форма

Целосен пар во боја на декоративни држачи за тенџере за да одговара на вашиот украсен кујнски декор Секој сет на постери содржи два постери кои мерат 7 1/2 инчи за 7 1/2 инчи и има закачалка зашиена на едната страна. Држачите на кујнски садови се функционални држачи за садови за рерна, како и одлични врели влошки. Направени со неколку слоеви на различни видови ткаенини ватирани заедно. Врвниот слој е отпечатен со шарени уметнички дела. Средниот слој на ткаенината е произведен. Полиестерските влакна се искачуваат преку рефлективен метализиран полиестерски филм. Иглата материјал е дише и нема да се распадне со миење. Полиестерските влакна се спротивставуваат на спроводливоста додека рефлексивниот метализиран полиестерски филм рефлектира зрачна енергија, топла и ладна, назад кон неговиот извор. Долниот слој е направен од сребрен слој отпорен на топлина. Овие држачи за тенџере со тенџере прават одлични подароци за водителка, држачи за кампери или подарок за затоплување во куќата. Нашите производи прават одлични подароци за тоа тешко да купувате личност во вашиот живот. Одлични подароци за домаќини, подарок за домаќинство за тој нов дом или подарок за венчавки за таа нова двојка. Сите наши производи имаат уметнички дела од еден од нашите уметници и Десингерс.

Главните карактеристики

Избор на клиент