LHLLHL 100 /120INCH Преносен проектор Екран 16: 9 Преклопен издржлив бел wallиден екран со носење торбички јаже за домашно театар на отворено
Новак

LHLLHL 100 /120INCH Преносен проектор Екран 16: 9 Преклопен издржлив бел wallиден екран со носење торбички јаже за домашно театар

DEN 1144.00

Во достапна форма

1Compact единечно парче, лесен и преклопен дизајн. Екранот можете да го преклопите во мала големина и да го ставите во ранец или куфер. Ништо мирис на површината на екранот, долгорочна употреба, без бледнее, без деформација, мека и мазна, и нема брчки после склопена. Преглед на кој било агол јасно. Може да се пее, заштитата на животната средина и нема да предизвика замор под долг поглед. Екранот за проекција може лесно да се обезбеди со вклучените куки или јажиња на wallидот, заградата или дрвјата. Може да се користи широко за KTV, бар, конференциска сала, домашно кино, употреба на отворено, итн. Можете да го преклопите екранот во мала големина и да го ставите во ранец или куфер.Не мирис на површината на екранот, долгорочна употреба, без бледнее, без деформација, мека и мазна, и без брчки после склопено. Преглед на кој било агол јасно. Може да се перат, заштитата на животната средина и нема да предизвика замор под долг поглед. Екранот за проекција може лесно да се обезбеди со вклучените куки или јажиња на wallидот, заградата или дрвјата.

Главните карактеристики

Избор на клиент